102mm x 74mm Labels LD10274B-2
Barcodes.com.au
SKU:
LD10274B-2
Availability:
In Stock
(No reviews yet) Write a Review
Adding to cart… The item has been added
102mm x 74mm Direct Thermal Labels 76mm Core/2000 Labels Per Roll
Label Size: 102mm x 74mm (Perfed)
Type: Direct Thermal Roll Labels (No Ribbon Required)
Adhesive: Permanent
Core Size: 76mm Core